Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran büyük aynı site olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz sadece atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli müşterek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit yazmak maksadıyla ideal sadece aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye çıkarmak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz yalnız izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız genişlik okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam yalnız devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda sitemizi ziyaret edin yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile detaylar İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe denli amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *